Tellimistingimused

See dokument sisaldab tellimistingimusi ja informatsiooni, mis seob teid Good Things OÜ-ga, registrikood 12882614Esitades tellimuse Liisi Elkeni veebipoes, nõustute alljärgnevate tellimistingimustega ning vastutate, et teie poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige.

Good Things OÜ jätab omale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, transpordi tingimusi ja muud oma kodulehel ning täiustada või muuta tellimustingimusi.

Good Things OÜ huvides on kindlustada rahulolu pakutava teenusega ning me teeme selle nimel kõik jõupingutused, et järgida teiega sõlmitud kokkuleppeid ja pakkuda teile meeldiva teeninduse.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on märgitud eurodes. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.

Veebipoes saab tellimuse eest tasuda pangaülekandega.

Pakendid

Tellimused postitame paberpakendites ja väiksemad pakendid ümbrikus.

Kohaletoimetus 

Me saadame kaupa üle Eesti kasutades Omniva ja Itella Smartposti teenuseid. Kui soovite tellida kaupa välismaale, kirjutage info@liisielken.ee ja me leiame lahenduse.

Postitame paki teie poolt märgitud sihtkohta 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest.

Tellimused võtavad kohale jõudmiseks aega 3-5 tööpäeva. Erandkokkulepete puhul on võimalik ka kiiremini. Need ajad on umbkaudsed ja võivad olla pikemad pühade (nagu jõulud) või erakordselt halbade ilmaolude tõttu. Good Things OÜ ei vastuta vääramatute jõudude tekitatud viivituste eest. Palume sellega arvestada ja varuda varakult aega, kui soetate meie poest tooteid kingitusteks. Väga kiireloomuliste soovide korral kirjutage meile ja proovime leida kõige kiirema lahenduse: info@liisielken.ee.

Kui te soovite, et me pakiksime teie tellimuse kinkepaberisse, andke meile teada ja me teeme seda rõõmuga! Samuti kirjutage meile, kui soovite saata kingituse otse saaja aadressile. Pistame pakki käsitsi kirjutatud kaardikese heade soovidega ja paneme teele!

Postikulud

Postikulu lisandub tellimusele.

Postikulud teenusepakkuja ja sihtkoha järgi:

Eesti Itella SmartPostiga: 2.90 € (tasuta alates 40 €)

Väikseid pakke postitame lihtkirjana: 1.60 €

Tagastus ja ümbervahetus 

Anname endast kõik, et täita iga tellimus nii hästi kui võimalik. Palume arvestada, et Good Things OÜ toodang on käsitöö ja toodetel võib esineda toredaid väikesi unikaalseid iseärasusi. See aga ei kahanda nende väärtust vaid teeb nad kordumatuks ja omanäolisteks. Soovime, et oleksite oma ostu üle siiralt õnnelikud. Kui te ei ole millegagi siiski rahul, andke meile teada: info@liisielken.ee. Leiame koos lahenduse!

Kui toode ei vasta oodatud kvaliteedile, on võimalik see meile tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast ning toote maksumus hüvitatakse hetkest, millal toode jõuab tagasi meie valdusesse.

Postikulu ei ole hüvitatav.

Tagasi võtame ja ümber vahetame vaid tooteid, mis on samas konditsioonis nagu nad teile saabusid. Good Things OÜ ei hüvita ega aksepteeri selliste toodete tagastust, mida on kasutatud ja/või kahjustatud.

Seadused ja privaatsus

Klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Käesolevas dokumendis sätestatu ja Good Things OÜ toodete turustamisel tekkivad õigussuhted lähtuvad Eesti Vabariigi seadustest.

Hulgimüük

Koostööpakkumised on alati teretulnud, lisainfoks ja läbirääkimisteks palun kontakteeruge meiega: info@liisielken.ee.

Kontakt ja klienditeenindus

Kõige lihtsam viis meiega ühendust võtta on e-maili teel. Palun saada oma küsimus: info@liisielken.ee.

Proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, kuid kõige aktiivsem klienditeeninduse aeg on 9.00- 18.00.